Parduodami sklypai

monetization_on Parduodamų sklypų kainos

„Zubrio valdose“ suprojektuoti 26 erdvūs namų valdos sklypai nuo 9 iki 25 arų. Sklypų kainos – nuo 1000 eur už arą. Išsirinkite sklypą pagal savo norus ir galimybes!

Šiai dienai pardavime yra likę 19 patogiai suprojektuotų, erdvių namų valdos sklypų. 7 jau turi savo šeimininkus.

Parsisiųsti sklypų kainas

navigation Suteikti adresai sklypams

„Zubrio valdų“ bendruomenė įsikurs Lietuvos tarpukario kariuomenės kūrėjo, savanorio Vinco Zubrio vardu pavadintoje gatvėje. Kiekvienam parduodamam sklypui jau suteiktas adresas. Gyvenvietės detalusis planas patvirtintas Šiaulių raj. sav. administracijos direktoriaus ir užregistruotas teritorijų planavimo dokumentų registre.

directions_car Įrengtas privažiavimas prie sklypų

„Zubrio valdų“ projektas sparčiai juda į priekį. Dirbame ne tik spėriai, bet ir apgalvotai. Šiuo metu gyvenvietėje įrengti gatvės pagrindai. Asfalto dangą bus galima kloti kai baigsis namų statybos.

power Į parduodamus sklypus įvesta elektra

Magistraliniai gyvenvietės elektros tinklai jau pakloti. Kai kurių sklypų savininkai jau turi elektros apskaitos spintas. Visiems būsimiems sklypų savininkams jas įrengsime nemokamai po sklypo pirkimo sutarties pasirašymo.

folder Namų projektai

Kiekvienam sklypui parengti paprastų ir patogių namų projektai.

Jūsų sodybos statyba – tai naujas džiugus gyvenimo etapas. Pasirūpinome viskuo, kad jis būtų kuo pigesnis, sklandesnis ir paprastesnis.

delete_sweep Sklypų infrastruktūra

Gyvenvietės privalumas – galimybė rinktis prisijungimą prie miesto vandentiekio bei nuotekų tinklų. Tačiau norintys daugiau nepriklausomybės – galės įsirengti vietinius vandens gręžinius ir biologinius valymo įrenginius.

Pasirūpinome ir kita gyvenvietės bendro naudojimo infrastruktūra. Gatvėje su šaligatviais ir lietaus surinkimo tinklais yra suprojektuotas elektrą taupantis LED apšvietimas. O bendro naudojimo sklype V.Zubrio g.12, gyvenvietės bendruomenė galės įsirengti bendrą vaikų žaidimo aikštelę, susirinkimų ir švenčių vietą, bei daugiafunkcinę sporto aikštelę. Taip pat suprojektuoti bendri įvažiavimo į gyvenvietę automatiniai vartai su domofonų sistema ir jų valdymu iš kiekvieno namo.

Jūsų namai – tai Jūsų tvirtovė ir prieglobstis. Išnaudokite savo sklypą, kad sukurtumėte jame svajonių gyvenimą. Užsiimkite sodininkyste, daržininkyste ar tiesiog apsodinkite gėlėmis ir dekoratyviniais augalais. „Zubrio valdų“ sklypai pasižymi puikia žemės kokybe, tinkama įvairių rūšių augalams vešėti.

„Zubrio valdos“ – tai vieta, kur Jūsų svajonių gyvenimas tampa realybe!

Kaip buvo kuriama „Zubrio valdų“ infrastruktūra