Namų projektai

Norime savo bendruomenei suteikti viską, kas geriausia. Todėl kartu su profesionaliais architektais sukūrėme sprendimus, labiausiai atitinkančius šiuolaikinio žmogaus poreikius. Rezultatas – paprastų, šviesių ir jaukių namų projektai, kuriuose darniai susipina klasikinės formos, ekonomiški sprendimai ir draugiškos gamtai idėjos.

Visi suprojektuoti gyvenvietės namai yra B energetinės klasės. Tokių namų statyba yra 40 proc. pigesnė, nei dabar reikalaujamų statyti A+ klasės namų. Kiekvieno gyvenvietės namo statybai jau išimtas statybą leidžiantis dokumentas. Belieka tik pradėti statybas. Norintys statytis kitokio ploto / tūrio / formos namą, turės iš naujo rengti projektą ir gauti naują statybą leidžiantį dokumentą.

O jeigu norite net ir namo statybos procesą patikėti mums – jokių problemų. Užsakykite namo statybą ir po metų jau galėsite atvažiuoti gyventi! Susisiekite, ir visas smulkmenas aptarsime detaliau.

Namo projektų variantai

Pagal gyvenvietės sklypų išsidėstymą pasaulio šalių atžvilgiu, parengėme 6 namų projektų variantus. Stengėmės išlaikyti architektūrinę gyvenvietės harmoniją bei pasiekti maksimalų sklypų panaudojimo komfortą. Kiekvienas namo projektas sukurtas taip, kad optimaliai išnaudotų sklypo erdvę ir patalpos gautų daugiausiai natūralios saulės šviesos.

Išsirinkite vieną iš namo projektų ir džiaukitės komfortišku gyvenimu „Zubrio valdose“!

  • Namų projektai M2 ir M5 – tai per automobilių stogines sublokuoti dviaukščiai 140 kv. m. bendrojo ploto namai (kotedžai). Jie idealiai tinka apsigyventi giminėms ar geriems draugams. Tokiuose kotedžuose galima įsirengti bendrą inžinerinį ūkį ir taip dar daugiau sutaupyti statyboms-įsirengimui!

Atidaryti namo projektą M2

Atidaryti namo projektą M5

  • Namų projektai M1,  M3, M4 ir M6 – taip pat 140 kv. m. vienbučiai dviaukščiai namai, tik stoginės automobiliams ir terasos išdėstytos kitose vietose, atsižvelgiant į sklypų padėtį gyvenvietėje, konfigūraciją ir pasaulio šalis (šiaurė-rytai-pietūs-vakarai). Tai namai, norintiems daugiau privatumo.

Parsisiųsti namo projektą M1
Parsisiųsti namo projektą M3
Parsisiųsti namo projektą M4
Parsisiųsti namo projektą M6

Jaukus, nedidelis namas su kiemu, kuriame gera ilsėtis, saugu žaisti vaikams, o gal su žaliuojančiu sodu, daržovių lysve ar šiltnamiu – kiekvienos šeimos svajonė. Džiaukitės privačiu gyvenimu savo jaukiuose namuose.